Makale Ekle

Makale eklemek için bazı kurallar ve şartlarımız var. Bu koşulları sağlamayan makale içerikleri, onaylanmayacak, onaylansa dahi daha sonradan koşulların oluşmadığı tespit edildiğinde yayından kaldırılacaktır.

Makale eklemek için öncelikle üye olmanız gerekir. Bunun için üye ol linkinden üyelik işlemlerini tamamlamalı, e-posta adresinize gelen maili onaylamalı ve üye girişi yapmalısınız.

Üye kontrol paneline giriş yaptıktan sonra makalenizin başlığını yazmalı, ardından makale içeriğini yazmalısınız. Bu işlem office programında yazı yazmaktan farksızdır. Yazıyı tamamladıktan sonra, yan taraftaki etiketler kısmına makale ile ilgili etiketleri, kavramları aralarına virgül koyarak yazabilirsiniz. Bu makalenizi ilgilendiren benzer yazılarda da makalenizin görünmesini sağlar. Bundan sonra yapmanız gereken şey ise maalesef "ONAY BEKLEMEK". Hertürlü makale ve yazıyı yayınlamadığımızdan aşağıdaki şartları gerçekleştirip, gerçekleştirmediğinizi araştırmamız gerekiyor. Uygun ise onay verilecek, uygun değilse herhangi bir bildirim yapılmaksızın silinecektir.

MAKALE EKLEME ŞARTLARI :

1- Telif hakkı belirtilmeyen makaleleri kabul etmiyoruz. Telif hakkı size ait olmayan bir makaleyi yayınlıyorsanız makaleye ait linki de eklemelisiniz. (Çok fazla link içeren makaleleri de kabul etmiyoruz.)

2- İçerik olarak bir değer ifade etmeyen, insanlık için yararı olmayan yazıları kabul etmiyoruz.

3- Kendi sitelerini tanıtmak için yazılan, kısıtlı cümleler ile yazılmış yazıları kabul etmiyoruz.

4- Yazarın adı ve soyadının bulunmadığı makaleleri kabul etmiyoruz.

5- Makale bankası şeklindeki yazılar: Belirli bir konuyla ilgili makalelerin bulunduğu sayfalara linkler içeren yazılar, ancak ve ancak değişik sitelerin sayfalarına atıfta bulunulduğu sürece kabul edilir. Aksi takdirde aynı sitedeki farklı yazıların linklerini içeren yazılar da kabul edilmeyecektir.

Bu koşulları sağlamayan yazılar kabul edilmeyecek, kabul edilse dahi sonradan kurallara aykırı olanlar silinecek olsa da sitedeki tüm yazı ve makaleler, makaleyi ekleyen kişinin sorumluluğunda olup, sitemizin herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Tam bir sorumluluk kabul etmemekle birlikte, şayet bir makale veya yazının telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, ilgili yazının hemen altındaki "YORUM EKLE" kısmına makalenizin kaynağını ve yayından kaldırılma talebinizi iletiniz. (Unutmayınız ki bu biraz zaman alabilir. Lütfen sabırlı olunuz).

Bir Cevap Yazın